Zoran Puskovic novým generálním ředitelem Kaspersky Lab pro východní Evropu

Společnost Kaspersky Lab oznámila, že od 1. dubna zaujal pozici generálního ředitele pro východní Evropu Zoran Puskovic. Do tohoto regionu spadá i Česká republika a Slovensko.

Zoran Puskovic novým generálním ředitelem Kaspersky Lab pro východní Evropu


Puskovic sbíral cenné zkušenosti na předních manažerských pozicích v IT odvětví a je expertem na veškeré obchodní segmenty ve východní Evropě – od spotřebitelských a operátorských trhů až po velké korporace i trhy malých a středních podniků. 

Ze své pozice bude Puskovic zodpovědný za dlouhodobý růst a posilování firemní pozice na trzích ve východní Evropě. Bude strategicky prosazovat vizi společnosti usilující o celospolečenské povědomí o kyberbezpečnosti a zároveň bude mít na starosti posílení vedoucího postavení společnosti v regionu. Klíčovou oblastí je podpora oceňovaných firemních a uživatelských produktů společnosti Kaspersky Lab spolu se službami threat intelligence. Zoran Puskovic přichází ze společnosti ServiceNow CEE, kde zastával funkci regionálního ředitele pro rozvíjející se trhy. Předtím zastával řadu vedoucích pozic ve firmách jako je Virtual Instruments, VMware Global, SAP Central Europe nebo IBM a Hewlett-Packard.


Úvodní foto: Kaspersky Lab
Komentáře