Dejte si notebook do kůže

Dejte si notebook do kůže


Bytelná kožená brašna McKlein Sheffield je typickým představitelem tzv. „messenger bagů“ – tašek na rameno se zavíráním tvořeným chlopní, která překrývá prakticky celou lícovou stranu brašny.


Vybrat si můžete mezi dvěma barvami (větší obrázek).


Model Sheffield (3.600 Kč bez DPH, resp. 4.440 Kč), který nyní uvádí na český trh Sekora.cz má ale několik vlastností, které ho odlišují od běžné nabídky. Jednak je vyroben z kvalitní jemné kůže v černé nebo hnědé barvě a jednak je uzpůsoben nejen pro transport přenosného počítače, ale záměrně i dalších „digitálních drobností“ (telefonu, kapesního PDA) a také napájecího zdroje.

Vnitřní prostor je rozdělen na dvě části, z nichž jedna určená k uložení notebooku, je vyložena speciální hmotou s vnitřní strukturou připomínající včelí plást, která je schopná absorbovat – při minimální tloušťce a váze – i silné nárazy. Druhý oddíl je vybaven řadou promyšlených kapsiček různých velikostí, které slouží k bezpečnému uložení dalších věcí.

Samotné zapínání je pak realizováno pomocí dvou zmagnetizovaných cvočků, které mají přesně a rychle zapadnou proti sobě.


Foto: McKlein

Komentáře