Gigabajtové PDA

Asus představil PDA MyPal A639 GPS s vestavěnou pamětí o velikosti 1 GB, která poskytuje dostatečný prostor pro GPS mapy a digitální multimediální obsah. Kapesní počítač nabízí prostřednictvím technologií GPS, Wi-Fi a Bluetooth v2.0 zdokonalené bezdrátové spojení.

Gigabajtové PDA


Velká vestavěná paměť 1GB Flash a rozšíření miniSD
Vestavěnou paměťí o velikosti 1 GB a čtečkou SD karet nabízí MyPal A639 dostatečnou kapacitu pro navigační mapy různých měst, videa, hudbu ve formátu MP3, fotografie a další multimediální obsah. MyPal A639 je tak dokonalým GPS přístrojem a zároveň médiem pro přenášení objemných souborů.

Bezdrátová svoboda – GPS, Wi-Fi a Bluetooth vše v jednom přístroji
MyPal A639 je dokonalým přístrojem pro navigaci během silničních výletů, pro bezdrátové připojení k síti a pohodlné přenosy dat bez kabelů.

GPS – Díky navigační technologii GPS, velké kapacitě paměti pro mapy a otočné anténě, jež zajišťuje kvalitní příjem satelitního signálu, je MyPal A639 prvotřídním společníkem na cestách.
WLAN 802.11b+g – MyPal A639 podporuje normy 802.11b+g, což umožňuje využívat vysokorychlostní bezdrátové připojení k síti pro snadný přístup k internetu a sdílení souborů s ostatními přístroji v rámci sítě WLAN.
Bluetooth v2.0 – S pomocí bezdrátové technologie Bluetooth v2.0 nabízí MyPal A639 rychlé a pohodlné bezdrátové přenosy dat typu point-to-point s dalšími přístroji s technologií Bluetooth, jako jsou notebooky, mobilní telefony a osobní počítače, nedochází k narušení provozu Wi-Fi.

Otočná GPS anténa
Protože cestovatelé a řidiči rádi sledují obrazovku z různých úhlů, otočná konstrukce umožňuje, aby anténa byla vždy „rovnoběžně s oblohou“, a to bez ohledu na to, zda se přístroj nachází v prohlížecím režimu „na výšku“ či „šířku“. Uživatel tak získává nejlepší kvalitu signálu. Samotná anténa pak má větší plochu v porovnání s běžnou konstrukcí, což s sebou přináší vynikající příjem signálu.

Komentáře