LCD televizor v leštěném zrcadlovém skle

Technologie zadního podsvícení zvyšuje ostrost zobrazení pohybujících se objektů a v kombinaci s vyšší rychlostí rozsvícení a zhasnutí bodu na obrazovce udržuje obrazový “klid”. Nabízí tak uživateli syté a ostré zobrazení, a to i při velmi rychlých pohybových sekvencích...

LCD televizor v leštěném zrcadlovém skle


***tisková zpráva společnosti Philips
Společnost Philips uvádí v září na český trh nový digitální širokoúhlý televizor Cineos LCD Flat TV 37PF9731D s technologiemi ClearLCD, Digital Natural Motion, Pixel Plus 3 HDTM a Ambilight SurroundTM, který při letošním udělování cen EISA (European Imaging and Sound Association) získal cenu Evropský high-end LCD TV. Kromě jedinečné technologické vyspělosti, která je v této kombinaci na trhu výjimečná, nabízí Cineos LCD Flat TV 37PF9731D i zajímavé designové provedení - povrchová úprava je tvořena rámem v designu „High Glos“ a leštěným zrcadlovým sklem černé barvy umístěnými na otočném podstavci ocelové barvy. Nový model Flat TV 9731D se vyrábí ve třech různých rozměrech, a to s úhlopříčkami 32, 37 a 42 palců, přičemž u jednotlivých rozměrů se liší některé parametry.

Pohlcující zážitek ze sledování
Nový špičkový Philips Cineos LCD Flat TV 37PF9731D s integrovaným digitálním tunerem DVB-T disponuje panelem s rozlišením Full HD - má plné velké širokoúhlé rozlišení 1920 x 1080 pixelů. Jedná se o nejvyšší rozlišení, které může přenášet vysílání HD. U tohoto modelu je také nabízena oceněná technologie ClearLCD. Ta se díky dynamické technologii parciálního podsvícení Aptura stará o současné rozsvícení a zhasínání bodů na panelu. Technologie zadního podsvícení („dimming backlight“) zvyšuje ostrost zobrazení pohybujících se objektů a v kombinaci s vyšší rychlostí rozsvícení a zhasnutí bodu na obrazovce udržuje vynikající obrazový “klid”. Nabízí tak uživateli syté a ostré zobrazení, a to i při velmi rychlých pohybových sekvencích a přináší i lepší úroveň černé barvy, vyšší kontrast a širší pozorovací úhel. Philips Cineos 37PF9731D dále nabízí systém Pixel Plus 3 HDTM, již čtvrtou generaci oceněné technologie pro zlepšení ostrosti a hloubky obrazu z jakéhokoliv zdroje signálu včetně HDTV. Bezkonkurenční zážitek ze sledování obrazu umocňuje i vylepšená funkce podsvětlení Ambilight Surround. Světlo vychází ze tří stran, což divákovi umožňuje rozšířený vizuální vjem. Díky tomu dodává tato TV nový rozměr požitku z domácího sledování, zároveň vytváří příjemnější prostředí a snižuje míru namáhání očí.

Připravenost na budoucnost v podání dvou vstupů HDMI
Rozhraní HDMI slouží k nekomprimovanému propojení digitálního spojení RGB mezi zdrojem a obrazovkou. Eliminací konverze do analogového signálu dosahuje perfektního přenosu obrazu - nezkreslený signál zajišťuje méně blikání a jasnější obraz. Rozhraní HDMI inteligentně zprostředkuje maximální rozlišení ze zdrojového zařízení. Zařízení HDMI je plně zpětně kompatibilní se zdroji DVI, avšak navíc obsahuje digitální audio a ochranu proti kopírování HDCP. Se dvěma vstupy HDMI lze připojit více zdrojů HD, například set top box HD a přehrávač Blu-ray. Televizor Philips Cineos LCD Flat TV 37PF9731D je tak naprosto připraven na budoucnost ve znamení HD.

Dokonalá kvalita digitálních fotografií, bezproblémový poslech mp3
Nový Philips Cineos Flat TV 37PF9731D s možností přehrávání formátu DivX je vybaven USB konektorem, který umožňuje přístup k multimediálním souborům jpg, mp3, mp3-pro a alb uloženým na většině disků USB a digitálních fotoaparátů (třídy USB 1.1). Stačí jen připojit disk USB ke konektoru na straně televizoru, a získáte tak snadno přístup k souborům s fotografiemi a hudbou. Navíc je zde k dispozici i slot pro paměťové karty pro okamžité přehrání multimédií.

Skutečná krása je v detailech
Jak již jsme zmínili v úvodu, nový Philips Cineos Flat TV 37PF9731D je standardně doplněn otočným podstavcem umožňujícím individuální nastavení nejlepšího úhlu sledování v rozsahu 20 stupňů na každou stranu. Tento kvalitní stojan navíc zajišťuje maximální svobodu při umístění přístroje bez nutnosti vrtat otvory do zdi, přičemž jeho součástí je vzadu skryté neviditelné uspořádání kabeláže. Vše doplňuje Wi-Fi, nejpoužívanější standard pro širokopásmové bezdrátové sítě, díky které můžete sdílet multimediální obsah počítače po celé domácnosti, bez množství kabelů.

Nové modely Philips Cineos LCD Flat TV 37PF9731D s úhlopříčkou 94 cm, 32PF9731D s úhlopříčkou 82 cm a 42PF9731D s úhlopříčkou 106 cm bude možné zakoupit ve specializovaných prodejnách se spotřební elektronikou od měsíce září za doporučené maloobchodní ceny: 99 990 Kč (37PF9731D), u zbývajících dvou modelů - 32PF9731D a 42PF9731D nebyly zatím ceny upřesněny.

Komentáře