Nejštíhlejší sedmimegapixelový digitální fotoaparát

Nejštíhlejší sedmimegapixelový digitální fotoaparát


***tisková zpráva společnosti BenQ

Společnost BenQ představila model BenQ X720 – nejštíhlejší digitální fotoaparát s rozlišením 7 megapixelů, vybavený 3x optickým zoomem, objektivem Pentax SMC (Super Multi-Coating), snímacím senzorem CCD s úhlopříčkou 1/2,5 palce (1 cm) a LCD displejem s vysokým jasem, který má úhlopříčku 2,5 palce (6,35 cm). Fotoaparát BenQ X720 se vyznačuje elegantním tělem z nerezové oceli s leštěným povrchem a získal prestižní ocenění za design – 2006 iF China Design Award a 2006 G-mark Good Design Award – za jemný, vytříbený a elegantně provedený design ve tvaru čepele.

„Design fotoaparátu X720 odráží filozofii designu ‚Setkávání protikladů‘ společnosti BenQ. Svádí dohromady práci i zábavu, technologie i styl, bytelnost a jemnost,“ řekl Manfred Wang, ředitel Lifestyle Design Center společnosti BenQ. „Podíváte-li se na fotoaparát X720 pozorně, uvidíte, že je ztělesněním rafinovaného stylu a technologie – dokonale vyvážený poměr potěšení a funkčnosti.“

Kromě propracovaného zevnějšku je fotoaparát X720 vybaven celou řadou funkcí, včetně systému S.S.F (Super Shake-Free), jenž uživatelům umožňuje snímat fotografie a videosekvence s jasnějšími, čistšími a přirozenějšími barvami. Digitální fotoaparát BenQ X720 umožňuje rozsah nastavení citlivosti až na hodnotu ISO 1200 pro fotografie a až na ISO 4000 pro záznam videa, které umožňují získat kvalitní záběry při nedostatečném osvětlení nebo záběry rychle se pohybujících objektů. Model BenQ X720 dále nabízí 7 scénických režimů fotografování pro rychlou změnu celkového nastavení. Také podporuje funkci PictBridge, která umožňuje přímý tisk fotografií na jakékoli tiskárně s touto funkcí.

Komentáře