3 nejlepší mobilní telefony pro podnikatele

Výběr mobilního telefonu v dnešní době, době obrovské konkurence, není jednoduchou záležitostí. Možnost volby může být zdánlivě výhodou, ale v konečném výsledku stejně tak i velkým dilematem. Pomůžeme vám jej vyřešit tipy na ty nejvhodnější mobily pro podnikatele.

3 nejlepší mobilní telefony pro podnikatele


(PR článek)

Apple iPhone 5S

Nelze opomenout jeden z nejoblíbenějších mobilních telefonů všech dob, a sice proslulý iPhone, jehož výrobce Apple je považován v podstatě za strůjce moderní generace mobilů ovládaných pouze prsty bez nutnosti použití stylusu.

Apple iPhone není z nejlevnějších modelů, ale poskytne vám patřičný komfort odpovídající vašemu podnikání. Obsahuje stabilní a rychlý operační systém, který běží plynule díky špičkovému procesoru A7. Na jeho displeji, který má dostatečné a přitom nijak závadné 4 palce, dokáže zobrazit díky skvělému rozlišení velmi jemně všechny důležité detaily. Zároveň, s ohledem na kvality telefonu, má nadprůměrnou výdrž, takže se není třeba obávat, že v půlce dne přijdete o svá data a nebudete si s vaším podnikáním vědět rady. Ve vyřizování elektronické pošty i prohlížení internetu patří, především díky rozlišení displeje a špičkovému hardwaru, k nejlepším na trhu.

Samsung Galaxy Note III

Samsung je aktuálně nejplodnějším výrobcem mobilních telefonů a zároveň i jedním z nejoblíbenějších, protože kromě špičkových telefonů se soustředí i na nižší příjmové skupiny a nenáročné uživatele, takže je schopen poskytnout jak jeden z nejlepších mobilů současnosti, tak mobil nižší třídy, za který zaplatíte sotva pár tisíc.

Pro podnikatele je však třeba držet se třídy vysoké, protože vytížený podnikatel potřebuje kvalitu, rychlost, spolehlivost, výdrž a další parametry, které jen tak nějaký telefon nenabídne. To Samsung Galaxy Note III rozhodně nabídnout může. Právem se jedná o majitele prvenství na současném trhu mobilních telefonů – je rychlý, má velký displej, na kterém lze bez potíží zobrazit čitelné webové stránky, má řadu unikátních funkcí včetně těch určených primárně pro práci, možnost použití integrovaného pera, které mnoho podnikatelů dozajista ocení. Navíc je k tomuto modelu možné pořídit si speciální chytré hodinky, které jsou s mobilem plně synchronizovatelné. Veškeré hovory, zprávy, e-maily a jiné události tak máte po ruce, aniž byste museli vyndat mobil z tašky.

Lenovo K900

Lenovo K900 je z řady těch méně známých a méně používaných telefonů, což však není tím, že by byly méně kvalitní, ale spíše jejich omezenou distribucí na našem trhu. Je třeba říct, že Lenovo K900 patří mezi absolutní špičku mobilních telefonů, s klidem může konkurovat velkým a zaběhnutým výrobcům, a přesto si drží cenu na velmi snesitelné hranici, kterou řada lidí není ochotna překročit.

S Lenovem K900 zvládnete naprosto cokoliv. Má neuvěřitelnou výdrž, která umí dosáhnout až tří dnů intenzivního používání (!), Android 4.2 zde běží bez sebemenších potíží a to především díky procesoru Intel Atom o taktu 2 GHz. Operační paměť 2 GB RAM zajišťuje vše ostatní. S tímto modelem v ruce tak máte pocit, jako byste drželi dokonalost. Lenovo K900 je bezpochyby špičkou, jejíž výsadou je s ohledem na zvyk dnešního trhu až nadlidský poměr cena/výkon, a je tak určen především těm, kteří nechtějí dát za mobil řádově desítky tisíc, ale zároveň touží po kvalitě, která se pro jejich podnikání vyplatí.

 


Úvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com
Komentáře