Lenovo představuje vícerežimový ultramobilní Yoga Tablet - 2

Yoga Tablet přichází se třemi pracovními režimy a až 18hodinovou výdrží baterie. Tablet s překvapivou cenou pohání Android.

Lenovo představuje vícerežimový ultramobilní Yoga Tablet


10 a 8palcové modely tabletu jsou poháněné procesory Quad-Core MT8125 (modely s Wi-Fi) nebo Quad-Core MT8389 (3G modely), nabízí kapacitu paměti 16 GB a postavené jsou na operačním systému Android 4.2. Oba modely jsou lehké, váží jen 605 gramů (10palcový), resp. 400 gramů (8palcový). Uživatelům nabízí IPS displej, 5MP fotoaparát s automatickým zaostřením a dodatečný přední fotoaparát. Slot na micro SD kartu pak umožňuje rozšíření paměti až na 64 GB. Tablet je volitelně k dispozici s Wi-Fi nebo 3G, nabízí také možnost připojení přes micro USB a Dolby DS1. K 10palcovému modelu nabízí Lenovo volitelně Bluetooth klávesnici, která zároveň slouží i jako kryt tabletu a dokáže přepínat tablet mezi pohotovostním režimem a režimem spánku. Uživatelé také mohou zvolit bezdrátový videoadaptér WD100, umožňující streamovat video z tabletu bezdrátově do televizoru.

Lenovo Yoga Tablet bude dostupný od začátku listopadu 2013 ve Wi-Fi provedení a v druhé polovině listopadu i v provedení s 3G za cenu od 5 999 Kč s DPH (8palcový model), resp. od 6 999 Kč s DPH (10palcový model).

G+

Úvodní foto: Lenovo
Komentáře