Siemens Enterprise Communications se mění v Unify

Nová firma se zaměří na způsoby, jakými firmy spolupracují a komunikují.

Siemens Enterprise Communications se mění v Unify


Na základech firmy Siemens Enterprise Communications, která má 170letou tradici v posyktování komunikačních služeb, vzniká dnes společnost Unify. Značka Unify a její vize byly 17.10.2013 představeny v Mnichově a New Yorku.  

Vznikající společnost se bude orientovat na aktuální trendy, které nově formují dnešní komunikační a IT sektor. Mezi ně patří konzumerizace IT, koncept přineste si vlastní zařízení (BYOD), role generace Y a vliv mobility zaměstnanců. Ty všechny definují nový způsob práce ve firmách.

Nová firmá má již v rukávu řešení, na kterém své služby postaví. Již v červnu 2013 totiž představila novou komunikační a kolaborativní platformu Ansible. Ansimble zahrnuje funkce pro zabezpečenou a dynamickou spolupráci, univerzální agregaci obsahu a uživatelskou zkušenost, které napomáhají přijetí a bezproblémové integraci do firemních procesů a jejichž cílem je zvýšení firemního výkonu. Unify bude firmám napomáhat měnit způsoby komunikace i spolupráce a  umožní jim strávit méně času organizací práce a více času prací samotnou.

„Naše tradice spojená se značkou Siemens je bohatá a naše dědictví inovátora na tomto trhu zůstává i nadále silné. Naše nová značka přináší novou vizi, podporovanou motivovanými pracovníky po celém světě, silnou partnerskou komunitou a pevným závazkem pomáhat našim zákazníkům a více než 45 milionům uživatelů dosáhnout návratu jejich investic do technologie. Naši zákazníci jsou neuvěřitelní, naše historie je záviděníhodná a naše budoucnost jako Unify je nezastavitelná,“ uvedl Hamid Akhavan, CEO společnosti Unify.

Jacob Morgan, autor knihy The Collaborative Organization a ředitel firmy Chess Media Group, komentoval dnešní oznámení takto: „Společnost Unify má vizi, která se týká potřeb dnešního způsobu práce. Firmy všech velikostí potřebují svým globálním zaměstnancům a partnerům zjednodušit kontext informací a dat, jež plynou organizacemi, a zároveň jim dodat uživatelskou zkušenost odkudkoli, kdykoli a na jakémkoli přístroji. Tento nový způsob práce je nyní strategickým směrem na trhu a společnost Unify v této oblasti přebírá vůdčí pozici.“

Úvodní foto: unify.com
Komentáře