Siemens Enterprise Communications se mění v Unify - 2

Nová firma se zaměří na způsoby, jakými firmy spolupracují a komunikují.

Siemens Enterprise Communications se mění v Unify


Uvedení značky Unify na trh zahrnovalo dvouhodinový webový přenos, který moderoval Baratunde Thurston, známý nadšenec do sociálních médií a spoluzakladatel a CEO společnosti Cultivated Wit, spolu s Nicole Duft, průmyslovou analytičkou a viceprezidentkou společnosti Pierre-Audoin Consultants (PAC). Na programu bylo odhalení nové značky a vize v hlavním příspěvku Hamida Akhavana; informativní panel hostů složený z průmyslových analytiků a expertů na budoucí podoby práce, jehož se zúčastnili Jacob Morgan, Daniel Schawbel, Ray Wang a Shiela-McGee Smith; a gratulace a vyjádření podpory od zákazníků, partnerů a dodavatelů, například Síně slávy profesionálního amerického fotbalu, IBM, Nycomm, Teradata, Vodafone, T-Systems, ING Bank, SAP a Fujitsu. Během globálního přenosu se k Akhavanovi přidal také Chris Hummel, obchodní ředitel a prezident pro Severní Ameriku společnosti Unify, který vysvětlil pozadí a proces tvorby této nové značky.

Mnichovského představení se zúčastnilo více než 1000 zaměstnanců společnosti Unify a dalších hostů a akce byla spojena s hlavním centrem pro sociální média Unify v New Yorku. Zaměstnanci společnosti Unify se sešli v téměř 60 různých kancelářích ve 33 zemích po celém světě, aby sledovali přenos a oslavili odhalení nové značky společnosti.    

Kromě těchto akcí a webcastu společnost Unify také uvedla, že zahájila širokou informační kampaň na podporu nové značky a vize. Kampaň kombinuje online a tištěnou reklamu napříč obchodními, sektorovými a průmyslovými publikacemi na klíčových trzích, mezi něž patří Německo, USA, Velká Británie a Brazílie. Společnost Unify se příští týden výrazně ukáže na jedné technologické výstavě v Brazílii – FutureComm, kde Hamid Akhavan přednese hlavní řeč. Diskuze na sociálních médiích týkající se budoucnosti práce a představení značky Unify můžete sledovat na #UnifyNow, #NW2W, #ProjectAnsible a #HarmonizeNow.

Projekt Ansible: Kromě představení firmy Unify uvedla firma další podrobnosti o projektu Ansible, zabezpečené platformě pro komunikace a spolupráci, která byla poprvé představena a nadšeně přijata zákazníky a analytiky v červnu 2013. Na základě vysokého zájmu zákazníků, partnerů a operátorů společnost Unify oznámila, že urychlila vývoj platformy tak, aby první dodávky zákazníkům mohly začít v červenci 2014. Platforma bude nejprve k dispozici jako cloudové řešení SaaS (software as a service), jež doplní řešení OpenScape společnosti Unify a korporátní telefonní systémy konkurentů.

Úvodní foto: unify.com
Komentáře