Zvyšte šance své firmy na trhu – nechte ji certifikovat!

Jste vlastníky nebo jednateli zavedené firmy na trhu a chtěli byste o svých kvalitách a spolehlivém přístupu ke klientovi i zaměstnancům dát vědět ostatním? V tom vám může pomoci udělení certifikátu – tedy speciálního loga na vašich stránkách a samozřejmě i osvědčení v podobě papírového certifikátu.

Zvyšte šance své firmy na trhu – nechte ji certifikovat!


Proč se vyplatí firmu certifikovat?

  • stávajícím i potenciálně novým klientům tak garantujete, že vaše firma je solventní, a důvěryhodnost a férový přístup si na ní cení i nezávislé subjekty na trhu
  • certifikáty jsou uznávané i v zahraničí, zejména v rámci Evropského společenství – loga udělených certifikátů jsou snadno pochopitelná i pro zahraničí subjekty
  • vaše udělená certifikace se objeví ve všech databázích firem, které spravuje společnost Soliditet – tedy včetně databáze firem Albertina, která je největší a neprodávanější databází firem na trhu. Používají ji k prověření kontaktů podnikatelské subjekty všech velikostí, takže zvýšíte svou šanci na navázání nové spolupráce.
  • budete mít větší šanci na získání dotací, hypoték a úvěrů a potenciálně větší šanci při nejrůznějších výběrových řízeních

Vyberte si nejvhodnější certifikát pro Vaši firmu!
Vybrat si můžete ze čtyř základních druhů certifikátů, přičemž udělení jednotlivých certifikátů se vzájemně nevylučuje, můžete jich tedy mít i více.

Ocenění AAA
Jedná se o mezinárodně uznávaný certifikát, udělovaný firmám na základě hodnocení jejich důvěryhodnosti pomocí firemního ratingu, který se skládá z více složek. Poprvé byl tento certifikát udělen v roce 1908. Díky svému zahraničního přesahu a tradici se hodí pro firmy, které obchodují také se zahraničím.

Registr solventních firem
Nezávislý certifikát ověřující solventnost, ale také solidní a férový přístup k podnikání. Hodí se pro firmy, které si pečlivě budují a střeží svoji dobrou image na trhu. Budování dobrého obchodního jména je klíčové pro zisk budoucích zakázek i udržení stávající klientely.

Spolehlivě platící firma
Certifikát představuje garanci nejen pro klienty, ale také pro zaměstnance, že jejich pohledávky budou včas a řádně splaceny. Uděluje se pouze firmám, jejichž cash-flow (ekonomický ukazatel včasnosti plateb) je dlouhodobě na nejvyšší úrovni.

Dynamická firma
Je certifikát, který lze doporučit nejen začínajícím podnikatelům, kteří o sobě potřebují dát vědět, ale i těm, kteří se na trhu pohybují déle, ale jejich tržby za poslední roky dynamicky narůstají. O svých výsledcích tak můžete jednoduše dát vědět. Udělení certifikátu je podmíněno alespoň dvouletým působením na trhu.

Jak zjistit, zda má firma na certifikát nárok?
Dostupnost jednotlivých certifikátů pro konkrétní podnikatelské subjekty zjistíte jednoduše na internetu. Stačí se podívat na hodnocení firem. Do vyhledávače se pouze zadá identifikační číslo firmy bez mezer a hned uvidíte, na jaké ze zmiňovaných certifikátů má daná firma nárok. Tím snadno ověříte také spolehlivost vašich obchodních partnerů.


Úvodní foto: © pressmaster - Fotolia.com
Komentáře