Amazon Prime Video je k dispozici v Česku

Amazon nyní poskytuje Prime Video v 200 zemích světa, nechybí ani Česká republika. Cena mírná, ještě by to chtělo levnější data pro mobilní sledování.

Amazon Prime Video je k dispozici v Česku


Prime Video je k dispozici automaticky bez dalších poplatků předplatitelům Amazon Prime v Belgii, Kanadě, Francii, Indii, Itálii a Španělsku. Standardní cena je 5,99 EUR měsíčně, pro zákazníky v oblastech, kde bude služba Prime Video k dispozici nově, tedy i u nás, po dobu prvních šesti měsíců za zaváděcí cenu 2,99 EUR měsíčně. Srovnání této částky s nabídkami stávajících provozovatelů videozábavy, popř. s koncensionářským poplatkem za veřejnoprávní televizi, ponechám na laskavém čtenáři.

Předplatitelé Prime Video mohou sledovat programy kdykoli, kdekoli prostřednictvím aplikace Amazon Prime Video na telefonech a tabletech s operačními systémy Android a iOS, tabletech Fire, některých chytrých televizích LG a Samsung nebo online na adrese PrimeVideo.com a tituly si mohou rovněž stáhnout na mobilní zařízení, aby je mohli sledovat offline

Předplatitelé mohou sledovat původní seriály Amazon v angličtině, s francouzskými, italskými, portugalskými a španělskými titulky a k dispozici jsou rovněž programy s dabingem. Zkušební bezplatnou sedmidenní verzi naleznete na PrimeVideo.com.


Úvodní foto: © Photosani - Fotolia.com
Komentáře