Acer přichází s výkonným smartphonem Liquid E3

Nový model disponuje 4,7" HD IPS displejem, 13 MPx fotoaparátem se světelností f/1,8 a uživatelským rozhraním Liquid UI.

Acer přichází s výkonným smartphonem Liquid E3


V návaznosti na úspěch svých smartphonů představila společnost Acer model Liquid E3, kompaktní 4,7" chytrý telefon určený pro milovníky fotografie. Nový mode nabízí displej s HD rozlišením a technologií IPS, která přináší dobrý obraz v širších pozorovacích úhlech. Liquid E3 váží pouhých 135 gramů a díky svému zakřivenému designu se pohodlněji drží. Telefon běží na systému Android 4.2.2 a je poháněn čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz. Dále má 4GB úložiště, 1 GB paměti, Wi-Fi a integrovanou GPS.

Nový smartphone od Aceru je vybaven přední 2MPx kamerou a zadním 13MPx fotoaparátem s ultrarychlým ostřením. Díky vysokorychlostnímu zpracování obrazu se dají zachytit snímky s vysokým jasem i za horších světelných podmínek. Ani autoportréty (selfie) nezklamou díky přednímu blesku.

S aplikací Acer SnapNote mohou uživatelé zachytit prezentace například během obchodního jednání jednodušeji než dříve díky automatické korekci úhlu a konverzi do PDF/PPT. Uživatelské rozhraní AcerFloat umožňuje nechat otevřená okna s aplikacemi, takže uživatelé mohou pracovat s více současně otevřenými aplikacemi. Díky tomu je snadné k aplikacím přistupovat i mezi nimi snadno přepínat. Jde například o aplikace, jako je fotoaparát, mapy, kalkulačka, poznámky nebo webový prohlížeč. Notifikace Float Caller zajišťuje, že práci uživatele nepřeruší příchozí volání, které by jinak zabralo celou obrazovku.

Uživatelské rozhraní Acer Liquid UI přináší nový vzhled systému a ikon. Smartphony Acer podporují službu AcerCloud, která slouží pro sdílení souborů i jako řešení pro správu multimédií. Umožňuje uživatelům snadné vyhledávání, přehrávání a sdílení vlastních multimediálních i datových souborů napříč více zařízeními. Z připojených zařízení je také možné zálohovat pořízené snímky. U nových produktů Acer je k dispozici zdarma.

Model Acer Liquid E3 bude možné v Evropě zakoupit od dubna za doporučenou koncovou cenu 5 490 Kč včetně DPH. V průběhu tohoto roku bude k dispozici update na Android KitKat 4.4.

Čtěte také:
Když mobil a tablet střídá počítač
Jaké změny čekají firmy se stále rostoucím počtem mobilních zařízení? Za dva roky bude 70 procent uživatelů internetu používat více než pět různých zařízení on-line.
→ Zaměstnanci chtějí používat vlastní přístroje – dovolte jim to
Klasická stolní PC jsou pomalu vytlačována notebooky, tablety, smartphony a dalšími mobilnějšími „novotami“ ve světě informačních a komunikačních technologií. Vývoj zastavíme asi jen těžko, můžeme jej však využít k našemu prospěchu…

G+


Úvodní foto: Acer
Komentáře