AVG kupuje LPI Level Platforms: posílí tak cloudovou správu

LPI Level Platforms má silné postavení v oblasti vzdáleného monitoringu a managementu. Akvizice rozšíří funkčnost administrativní cloudové platformy AVG CloudCare.

AVG kupuje LPI Level Platforms: posílí tak cloudovou správu


Kanadská firma LPI Level Platforms nabízí software pro vzdálený monitoring a management (RMM) pomocí platformy Managed Workplace založené na cloudu. Ta poskytuje unifikovanou správu celé IT infrastruktury, včetně zařízení, aplikací, sítí a cloudu.

Akvizice rozšíří stávající služby AVG založené na cloudu a platforma Managed Workplace bude přidána do služeb AVG CloudCare. Současně budou integrovány produkty jako RMM a Mobile Device Management (MDM). Navíc tato akvizice výrazně rozšíří distribuční síť AVG o více než 1 500 aktivních partnerů.

„Chceme dodávat platformu, která výrazně zjednoduší způsob, jakým jsou spravováni a chráněni zákazníci malých firem,“ říká John Giamatteo, COO v AVG Technologies. „AVG je v takové pozici, aby rozvinula produktové portfolio LPI Level Platforms a tento vylepšený produkt nabízela celosvětově.“

AVG CloudCare nabízí prodejcům pro malé podniky a providerům služeb bezplatnou cloudovou administrativní platformu, která jim umožní na dálku spravovat bezpečnostní politiky jejich klientů, kteří využívají produkt AVG AntiVirus. AVG CloudCare má již více než 1 000 prodejních partnerů a v současné době spravuje desítky tisíc koncových stanic ve Velké Británii a v Severní Americe.

Čtěte také:
AVG koupilo firmu PrivacyChoice, zvýší orientaci na ochranu soukromí

G+


Úvodní foto: © tiero - Fotolia.com
Komentáře