Black Diamond: obraz z projektoru, kterému nevadí světlo

Black Diamond Zero Edge je zatím jediná projekční plocha svého druhu, která dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou a zvyšuje kontrast obrazu až o 900%.

Black Diamond: obraz z projektoru, kterému nevadí světlo


Dokonalou projekci lze tedy uskutečnit bez nutnosti složitého zatemňování místnosti. Díky těmto vlastnostem jsou projekční plochy Black Diamond výhodnější alternativou k LCD a plazmovým televizorům s úhlopříčkou nad 80". S projekcí na klasické bílé plátno či stěnu se pak nedají srovnat vůbec. „Černý diamant“ je vhodný jak pro domácího kina tak i do firemní zasedací místnosti. Díky pouze 10 mm štíhlému designu rámu nebude v interiéru rušit.

Nová projekční plocha Black Diamond Zero Edge přináší luxusní estetický design se štíhlým rámem. Ale především, díky speciální vícevrstvé technologii, nabízí vynikající potlačení okolního světla a díky tomu překvapivou kvalitu obrazu. Hlavní výhodou Black Diamond Zero Edge je možnost docílit kvalitního obrazu z projektoru úplně všude, včetně prostorů s obtížnými světelnými podmínkami,“ říká Ondřej Žatečka, specialista na projekční techniku společnosti Audiopro. Na rozdíl od všech ostatních projekčních materiálů dokáže povrch Black Diamond Zero Edge absorbovat ambientní světlo z místnosti, aniž by tlumil světlo z projektoru.

Obrazu z projektoru dává stále více lidí přednost před televizí i v domácnosti, protože za rozumných cenových podmínek dosáhnou kvalitního obrazu s velkou úhlopříčkou. Inovovaná projekční plocha Black Diamond Zero Edge teď nabízí ještě lepší obraz, který přináší i do prostorů s nedokonalými světelnými podmínkami. Projekční plochu můžete instalovat ze stropu na lankách nebo jednoduše zavěsit na stěnu. Není třeba žádné sestavování a vlastní montáž je velice jednoduchá a rychlá.

Projekční plochy Black Diamond vyvinula společnost Screen Inovations za využití pokročilých výrobních robotických technologií v rámci ekologicky šetrného výrobního procesu. Vyrábí se v úhlopříčkách od 80" (203 cm) do 215" (546 cm). Na plátno vyrobené v USA je doživotní záruka.

G+


Úvodní foto: Audiopro
Komentáře