Českou pobočku SAP povede prozatím Ivo Kramoliš

Dosavadní generální ředitel Roman Teiml odstoupil z vrcholné pozice po dvouapůlletém působení a rozhodl se pokračovat v profesní kariéře mimo SAP. Na funkci prozatímního šéfa společnosti SAP ČR postoupil jeho kolega Ivo Kramoliš.

Českou pobočku SAP povede prozatím Ivo Kramoliš


Ivo Kramoliš přišel do společnosti v roce 2011 na pozici ředitele pro oblast služeb v regionu střední a východní Evropy. Na této pozici zůstává nadále a paralelně bude zastávat i pozice prozatímního generálního ředitele české pobočky SAP.

Před příchodem do SAP pracoval Ivo Kramoliš na manažerských pozicích ve společnostech Siemens a IBM. Během svého více než dvouletého působení v SAP měl Ivo Kramoliš vliv na výrazný nárůst profitability a prodejů v oblasti služeb. Díky svým rozsáhlým zkušenostem v oblasti rozvoje obchodu a znalostem českého i regionálního trhu je výraznou posilou lokálního týmu.

Ivo Kramoliš je absolventem Sheffield Hallam University a The Nottingham Trent University. Hovoří plynně anglicky, německy, polsky a rusky. Ve volném čase se Ivo Kramoliš věnuje především sportovnímu létání, je držitelem licence soukromého pilota, a také sportovní střelbě IPSC a golfu.

G+


Úvodní foto: archiv redakce
Komentáře