Cisco představuje AMP for Endpoints, cloudovou službu pro zabezpečení koncových zařízení

Společnost Cisco představila nový přístup k zabezpečení koncových bodů: Cisco AMP for Endpoints – cloudové řešení, které spojuje prevenci, detekci a reakci na hrozby. Tím zjednodušuje bezpečnost koncových bodů a zákazníci tak mohou opustit neefektivní strategii zaměřenou pouze na prevenci. Díky využití možností, které nabízí cloud a bezpečnostní architektura Cisco zaměřená na hrozby, umožňuje AMP for Endpoints svým zákazníkům vidět a zastavit více hrozeb mnohem rychleji.

Cisco představuje AMP for Endpoints, cloudovou službu pro zabezpečení koncových zařízení


Zabezpečení dat patří mezi priority každé organizace. Ty však stále nedokážou najít efektivní ochranu mobilních uživatelů, stolních počítačů, notebooků a serverů proti pokročilému škodlivému softwaru. Proč? Protože většina spoléhá pouze na ochranu proti průniku škodlivého softwaru do prostředí, která nedokáže zastavit pokročilé typy malwaru. Aby organizace lépe reagovaly na nové hrozby, přidávají další produkty do koncových bodů. Tím ale vzniká složitá a neefektivní struktura. Spolu s faktem, že firmám trvá v průměru více než 100 dní než detekují hrozby, vyplývá, že organizace potřebují zcela nový přístup k bezpečnosti koncových bodů.

AMP for Endpoints nabízí cestu spojením prevence, detekce a reakce na hrozby do jednoho cloudového řešení poskytovaného na bázi modelu software jako služba (SaaS). Díky cloudovému modelu nabízí AMP for Endpoints organizacím možnost reagovat na hrozby rychleji a lépe je připraví na triky dnešních útočníků.


Úvodní foto: leowofert (Fotolia.com)
Komentáře