Cisco vyhlásilo českou firmu ALEF Distribution nejlepším distributorem pro východní Evropu

Česká společnost ALEF Distribution CZ ze skupiny ALEF Group získala ocenění na Cisco Partner Summitu 2018 v Las Vegas jako nejlepší distributor roku 2018 pro východní Evropu.

Cisco vyhlásilo českou firmu ALEF Distribution nejlepším distributorem pro východní Evropu


Pro ALEF Distribution CZ je to letos již druhé významné ocenění. V létě ji za výbornou distribuci produktů pro cloudová řešení v rámci výročních cen partnerským společnostem z celého světa ocenila NetApp, autorita pro práci s hybridními cloudy.

ALEF Distribution CZ také dlouhodobě roste, letos oproti loňskému roku zvýšila obrat jen u produktů Cisco o 17 %. Pozici jedničky jako distributora pro východní Evropu obhájila společnost již několikátým rokem v řadě.

„Tohoto ocenění si velmi vážíme. Děkujeme především našim zákazníkům za dlouhodobou důvěru a spolupráci. Víme, že právě díky nim máme šanci růst, zlepšovat se a získávat i četná ocenění,“ řekl Milan Zinek, CEO ALEF Group.

Skupina ALEF Group, do které spadá společnost ALEF Distribution, ALEF NULA nebo nangu.TV, je jedním z největších poskytovatelů komplexních řešení v oblasti datových center, cybersecurity, collaboration, cloudového řešení, IoT nebo IPTV s působností ve střední a východní Evropě.

ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Příští rok oslaví 25 let na trhu. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku a Rumunsku. Specializuje se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými má více než dvacetileté zkušenosti.


Úvodní foto: Pixabay.com
Komentáře