Citrix a Google spolupracují na inciativě Android for Work

XenMobile poskytuje komplexní řešení pro správu firemní mobility pro tablety, smartphony a laptopy s operačním systémem Android. Navíc rozšířil podporu i na Android KNOX pro Samsung.

Citrix a Google spolupracují na inciativě Android for Work


Citrix oznámil rozšíření své dlouhodobé spolupráce s Googlem a ohlásil podporu XenMobile pro iniciativu Android for Work (využití Androidu pro firemní účely). Toto oznámení pramení z dlouholeté spolupráce mezi společnostmi Citrix a Google v oblasti doručování virtuálních aplikací a desktopů na zařízení Chrome a z existující podpory správy firemní mobility (EMM, enterprise mobility management) na smartphonech a tabletech s operačním systémem Android. C

Tradiční rozdělení mezi osobním a firemním užitím technologií se rychle stírá, jelikož lidé používají stejné smartphony, tablety a laptopy v práci i v soukromém životě. To ztěžuje IT organizacím rozlišení linie mezi osobním a firemním obsahem. Kvůli této nejasné hranici vyžadují uživatelé zabezpečené mobilní pracovní prostředí, které nabízí okamžitý přístup k obchodním aplikacím, datům a službám na jakémkoliv zařízení a na jakékoliv síti. Kombinací řešení mobilního pracovního prostředí se zařízeními Android a Chrome zajišťuje Citrix zákazníkům bezpečnost, flexibilitu a ovládání, které potřebují k práci kdykoliv a kdekoliv.


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře