Citrix představil cloudovou platformu Citrix Workspace Cloud

Nová platforma, kterou je pro zákazníky a obchodní partnery k dispozici ve zkušebním provozu, by měla zjednodušit vývoj, poskytování a správu mobilních pracovních ploch.

Citrix představil cloudovou platformu Citrix Workspace Cloud


Na konferenci Citrix Synergy byla představena nová platforma Workspace Cloud navržená tak, aby zjednodušila poskytování IT nástrojů a služeb on-demand.

Pracovníci dnes požadují okamžitý přístup ke všem aplikacím a datům, které při své práci využívají, z libovolného zařízení a místa. Myšlenka pracovní plochy vychází z předpokladu, že pracovníci budou mít k dispozici místo, kde se budou společně nacházet aplikace systému Windows, webové, mobilní a desktopové aplikace, dokumenty a nástroje pro spolupráci, bez ohledu na typ zařízení a použité sítě. Jelikož se svět posouvá směrem k uvedenému hybridnímu modelu, firmy mohou flexibilně a bezpečně zavádět potřebné aplikace a systémy.

Platforma Citrix Workspace Cloud vytváří nové prostředí, které propojuje světy cloudu a on-premise řešení a umožňuje IT manažerům vytvářet bezpečné mobilní pracovní plochy tvořené desktopy, aplikacemi a daty a používané na libovolném typu infrastruktury, který nejlépe splňuje jejich konkrétní potřeby.

Zkušební provoz zahrnuje příklady klíčových služeb, např. poskytování aplikací a desktopů, správu mobilních prostředků, sdílení dat a obsahu, správu infrastruktury a další funkce.


Úvodní foto: © Vladislav Kochelaevs - Fotolia.com (modified)
Komentáře