CleverAnalytics získala seed investici od MindForge

Investice by měla pomoci urychlit vývoj analytického nástroje, s nímž chce firma uspět na zahraničních trzích.

CleverAnalytics získala seed investici od MindForge


Seed investice od skupiny MindForge, jejíž je CleverAnalytics součástí, je zaměřena na zrychlení vývoje produktu, který CleverAnalytics vyvíjí. Díky tomu ho společnost plánuje uvést na trh už ve třetím čtvrtletí letošního roku. CleverAnalytics vyvíjí cloudovou platformu pro Location Intelligence (tj. součást Business Intelligence ekosystému). Jde o analytický nástroj, který kombinuje lokační data, volně přístupná data a transakční data zákazníků a vytváří unikátní pohledy na byznys společností.

Další zdroje od MindForge směřují na dobývání zahraničních trhů, zejména v Anglii a Německu. Cílem je získat první referenční zákazníky, úspěšně etablovat produkt CleverAnalytics i celou společnost jako poskytovatele funkčního řešení na náročných trzích. Vše směřuje do roku 2019, kdy společnost plánuje silnou zahraniční expanzi.

MindForge je technologický hub, který sdružuje především projekty na zpracování Big Data, umělou inteligenci, strojové učení, internetovou reklamu, kybernetickou bezpečnost, internet věcí a cloudové mapové aplikace. Finančním partnerem je společnost Natland Group.


Úvodní foto: © ElenaR - Fotolia.com
Komentáře