Computerworld má nový design

Začátkem května 2013 proběhla rozsáhlá změna vzhledu webových stránek partnerského časopisu Computerworld. Zásadní novinkou je zavedení responsivního designu.

Computerworld má nový design


Kromě přehlednějšího uspořádání došlo především ke sloučení verzí pro počítače, tablety a chytré telefony. Design stránek je nyní uzpůsoben tak, aby se daly pohodlně prohlížet na libovolně velké ploše. Důležité příspěvky dostaly nový prostor hned na začátku stránky, ke změně došlo i v náhledu na nejnovější příspěvky, který má nyní jednodušší a intuitivnější ovládání.

Novinkou je katalog aplikací pro podnikové správce IT. Obsahuje užitečné a zajímavé aplikace, které pomohou správcům při práci a které jsou k dispozici zdarma v plné nebo testovací verzi.

Připomínáme, že začátkem tohoto roku naše nakladatelství otevřelo digitální trafiku, kde jsou k dispozici elektronická vydání všech publikací. Publikace si můžete objednat, zaplatit a okamžitě získat v elektronické podobě. Součástí trafiky je i aplikace pro operační systém Android, kterou najdete v obchodě Google Play. Naše publikace najdete i v nabídce e-vydavatelství Publero a Euromedia.

Podobný redesign webu se připravuje i pro CIO Business World.


Úvodní foto: redakce
Komentáře