Daniel Merhaut a David Dražan posilují tým Lenovo v ČR

David Dražan nastoupil na pozici EGB Sales Representative, Daniel Merhaut byl jmenován Relationship Managerem pro Českou republiku.

Daniel Merhaut a David Dražan posilují tým Lenovo v ČR


Daniel Merhaut (38 let, na obr. vlevo) bude na své pozici Relationship Manager zodpovědný za prodej a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky a obchodními partnery jak v rámci soukromého, tak i státního sektoru. Před nástupem do společnosti Lenovo pracoval pro společnost Dell Computer s.r.o., kde byl zodpovědný za prodej infrastrukturálních služeb. Zkušenosti v oboru získal také ve společnostech NetApp, kde měl na starosti prodej storage řešení do segmentu státní správy, a Hewlett-Packard, kde se věnoval budování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky v divizi personálních počítačů. Daniel Merhaut získal inženýrský titul na ČVUT v Praze. Mezi jeho záliby patří železniční modelářství, nohejbal, lyžování a cyklistika.

David Dražan (35 let, na obrázku vpravo) bude mít jako EGB Sales Representative na starosti rozvoj obchodu storage zařízení, serverů a pracovních stanic. David Dražan působil ve společnosti Lenovo již dříve, kdy zajišťoval prodej technických řešení pro český a slovenský trh. Své profesní zkušenosti získal i ve společnosti Samsung, kde zastával pozici B2B Key Account Representative, a ve společnosti Asus, kde pracoval na pozici Commercial Account Manager. David Dražan vystudoval Soukromou střední školu výpočetní techniky v Praze, obor hardwarová architektura. Svůj volný čas věnuje dětem, četbě knih a hraní badmintonu.

Čtěte také:
→ Petr Toman: Tablety vnímáme jako doplněk počítačového ekosystému
Rozhovor generálním ředitelem společnosti Lenovo Česká republika.
→ Kateřina Plačková rozšiřuje tým společnosti Lenovo pro SMB

G+


Úvodní foto: Lenovo
Komentáře