David Němec nastupuje jako nový obchodní ředitel společnosti VanCo.cz

Na pozici obchodního ředitele ve společnosti VanCo.cz, s.r.o., nastoupil od 18.3.2013 David Němec.

David Němec nastupuje jako nový obchodní ředitel společnosti VanCo.cz


David Němec dosud působil jako Technical Sales Manager ve společnosti ALCOMA, a. s., kde měl na starosti odbornou technickou podporu a přípravu obchodní strategie. Ve funkci tak nahrazuje Milana Vonšíka, nového výkonného ředitele společnosti VanCo.cz .

David Němec, VanCo.czDavid Němec bude zodpovědný za vedení obchodního týmu regionálních manažerů, péči o významné korporátní zákazníky, řešení zásadních strategických úkolů a navázání na dynamický trend rozvoje společnosti.

„Největšími přednostmi Davida Němce jsou obrovské zkušenosti v oboru mikrovlnných technologií, vůdčí schopnosti a zaujetí pro splnění nejnáročnějších požadavků,“ dodává Milan Vonšík, výkonný ředitel společnosti VanCo.cz s. r. o.

David Němec vystudoval ČVUT v Praze, Fakultu elektrotechnickou, kde získal inženýrský titul. Hovoří plynně anglicky a osvojil si i základy španělštiny. Ve volném čase se věnuje snowboardingu a jízdě na surfu.

Společnost VanCo.cz působí na trhu od roku 1999 jako systémový integrátor, servisní organizace a konzultační partner úzce profilovaný na datové komunikace, zejména pak mikrovlnné technologie.


Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře