Deloitte hledá nejrychlejší technologické firmy v Česku a regionu

Společnost Deloitte spustila 19. ročník soutěže Technology Fast 50. V ní hledá nejrychleji rostoucí technologické firmy v regionu střední Evropy. Loni zvítězil brněnský vyhledávač a prodejce letenek Kiwi.com. Postoupil tak do žebříčku Fast 500 regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika), v němž obsadil sedmé místo.

Deloitte hledá nejrychlejší technologické firmy v Česku a regionu


Deloitte Technology Fast 50 porovnává růst přihlášených technologických firem za období předchozích čtyř let, letos tedy v období 2014 až 2017. Účast v soutěži je zdarma a firmy se mohou přihlašovat do 31. července. Vyhlášení výsledků soutěže proběhne 11. října.

V roce 2017 soutěži Fast 50 dominovaly české firmy, zapojilo se přitom 11 zemí. Kiwi.com vyhráli, třetí byl výrobce 3D tiskáren Prusa Research, STRV byli čtrnáctí, ZOOT na patnáctém místě a Inventi Solution obsadili 37. příčku. Online prodejce módy ZOOT navíc zvítězil v kategorii Velká pětka. Pilulka Distribuce se pak umístila mezi Vycházejícími hvězdami.

„Loňský úspěch českých firem byl fantastický. Taky letos chceme zviditelnit originální a úspěšné projekty. Řada z nich se už umí prosadit i mimo středoevropský region,“ dodává Jiří Sauer, ředitel žebříčku Deloitte Technology Fast 50 CE v České republice.

Další detaily o soutěži Fast 50 naleznete zde.


Úvodní foto: © olly - Fotolia.com
Komentáře