DNS kupuje divizi Microsoft od společnosti Servodata

DNS převzala celý obchodní tým, který se prodejem řešení založených na produktech společnosti Microsoft doposud pod hlavičkou Servodat zabýval.

DNS kupuje divizi Microsoft od společnosti Servodata


Obě společnosti podepsaly smlouvu o prodeji a koupi části závodu, který se specializuje na prodej produktů společnosti Microsoft se statusem LSP (Licensing Solution Partner). „Zakoupení Microsoft divize je pro nás dalším důležitým krokem, který plně zapadá do strategie doplňování naší nabídky na poli prodeje a podpory SW řešení. Protože pod nás přechází i kompletní obchodní tým, bude plně zajištěna zákaznická kontinuita, neboť budeme pokračovat v poskytování veškeré podpory spojené s dodávkami těchto technologií a pro stávající partnery i zákazníky zůstanou stejné kontaktní osoby, na které byli zvyklí.“ říká Petr Kuliš, výkonný ředitel společnosti DNS.

Společnost Servodata je od poloviny dubna 2016 majoritně vlastněna poradenskou firmou BDO Advisory. Prodej divize Microsoft je jedním z restrukturalizačních kroků, které jsou pod gescí nového vlastníka v rámci celé skupiny Servodata realizovány. Cílem těchto kroků je zejména dominantní orientace společnosti Servodata na poskytování služeb s vysokou přidanou hodnotou a s přímou vazbou na poradenské aktivity BDO Advisory. Partner společnosti BDO Advisory Petr Kymlička k tomu podotýká: „Prodej divize Microsoft neznamená, že se nebudeme produktům Microsoft dále věnovat. Naopak, v úzké spolupráci se společností DNS se můžeme více orientovat na poskytování profesionálních služeb v dané oblasti, zatímco DNS zajistí samotnou distribuci.“


Úvodní foto: © FotolEdhar - Fotolia.com
Komentáře