EMC nabízí integraci se zálohováním VDP od VMware

VMware vSphere Data Protection Advanced 5.5 může nyní přímo ukládat zálohy do úložiště EMC Data Domain.

EMC nabízí integraci se zálohováním VDP od VMware


Společnost VMware vydala novou verzi vSphere Data Protection (VDP) Advanced 5.5 s  funkcemi pro ochranu dat, které poskytují vyšší škálovatelnost, spolehlivost a obnovu v případě havárie. Řešení VDP Advanced nyní podporuje možnost ukládání záloh přímo do deduplikačního úložiště EMC Data Domain. Uživatelé VMware tak získávají výrazně vyšší škálovatelnost a spolehlivost, kterou jim poskytuje úložiště EMC Data Domain.

Řešení VDP Advanced 5.5 rovněž přináší nové funkce pro replikaci záloh do jiného virtuálního zařízení VDP Advanced nebo do systému EMC Avamar Data Store. Zákazníci budou moci implementovat strategii pro obnovu po havárii dvěma způsoby: buď na vlastním serveru pro tyto účely, nebo u poskytovatele cloudových služeb, který používá řešení Avamar pro zajištění zálohování a obnovu po havárii jako služeb.

„Společnost VMware představila poprvé přibližně před rokem nový zálohovací software vSphere Data Protection (VDP), který se nasazuje jako virtuální zařízení a využívá řešení EMC Avamar. Tato spolupráce mezi VMware a EMC se ukázala jako oboustranně výhodná“, řekl k představení nové verze Michal Fišer, generální ředitel EMC Czech Republic.

Další novinkou je skutečnost, že řešení VDP Advanced jsou nyní nabízena jako jedna z možností architektury VSPEX Proven Infrastructure. Jedná se o ideální volbu pro malá nasazení prostředí VSPEX nebo pro nasazení využívající některé aplikace Microsoft. Systém VDP Advanced je vybaven agenty pro specifické systémy Microsoft, jako je SQL, Exchange a SharePoint. Je tak zajištěno konzistentní zálohování a obnovu aplikací.

G+


Úvodní foto: © senticus - Fotolia.com
Komentáře