Ericsson uvádí nové řešení pro operátory, které sníží čas výstavby sítí o polovinu

Zjednodušený proces stavby sítí poskytuje zvýšenou rychlost, kvalitu a predikci potřeb operátorů pro výstavbu budoucích sítí

Ericsson uvádí nové řešení pro operátory, které sníží čas výstavby sítí o polovinu


Po úspěšných pilotech s operátory v rámci rozvíjejících se i již rozvinutých trzích, společnost Ericsson uvedla Accelerated Network Build – nové řešení pro urychlení a zefektivnění procesu výstavby sítě, které provozovatelům poskytuje kratší dobu uvedení na trh s rychlejší návratností investic.

Nové řešení přináší zvýšenou rychlost díky zkrácení doby výstavby sítí o 50 %, zlepšení kvality pomocí snížení počtu návštěv sítě o 70 % a v neposlední řadě lepší predikci s 99 % správným doručením na první pokus. Systém poskytuje minimální dopad na koncové zákazníky operátorů při vytváření sítě či zavádění nových technologií a zároveň zlepšuje pokrytí a kapacitu.

Accelerated Network Build je založen na technických inovacích, včetně sady nástrojů zaměřených na cloud – s automatizací a zjednodušenými procesy, které by měly operátorům urychlit uvádění novinek na trh a uspíšit návratnost investic. Zajišťuje minimální dopad na koncové zákazníky operátorů a zároveň zlepšuje pokrytí, celkovou kapacitu a umožňuje lepší uživatelskou zkušenost.


Úvodní foto: © Victoria - Fotolia.com
Komentáře