Eset Social Media Scanner nyní s ochranou pro Twitter

Společnost Eset uvolnila k testování novou betaverzi Eset Social Media Scanner, bezpečnostního produktu pro sociální sítě Facebook a Twitter.

Eset Social Media Scanner nyní s ochranou pro Twitter


Nová verze informuje a chrání před hrozbami nejen účty samotného uživatele, ale také účty jeho přátel na sociálních sítích. Kromě lepšího skenování Facebooku nově zajišťuje i ochranu na sociální síti Twitter. Součástí produktu je Centrum zabezpečení, které zobrazuje aktuální úroveň ochrany osobních údajů na Facebooku a Twitteru a navrhuje změny v nastavení soukromí.

„ESET vylepšuje svůj bezplatný bezpečnostní produkt uvedený na trh na začátku roku 2013 s cílem zajistit co největší ochranu na Facebooku. Prostřednictvím monitoringu této sociální sítě chrání uživatele, jeho přátele a rodinu před potenciálními hrozbami. Nyní rozšiřujeme ochranu před malwarem i na Twitter. Nový produkt zajistí ochranu uživatelských profilů a těch, kteří je sledují (followerů) - včetně skenování velice oblíbených zkrácených URL odkazů,“ říká Mario Turner, produktový manažer pro kybernetickou bezpečnost a sociální média.

Vylepšený ESET Social Media Scanner, který je v současné době ve fázi beta testování, umožňuje uživateli zvolit si mezi jednorázovou kontrolou nebo skenováním za účelem odhalení případných hrozeb. Po vytvoření účtu na my.eset.com může uživatel řídit ochranu svých profilů na sociálních sítích a chránit neomezený počet účtů včetně rodiny a přátel.

Nová betaverze skeneru sociálních médií je plně integrována do produktů Eset Smart Security a Eset NOD32 Antivirus a lze ji spravovat přes webové rozhraní.

G+


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře