ESET uvádí novou řadu bezpečnostních produktů pro domácnosti

V České republice budou v globální premiéře představeny 10. verze produktů ESET NOD32 Antivirus a ESET Smart Security. Uživatelé se mohou těšit na nové funkce, které reagují na vývoj v oblasti bezpečnostních hrozeb. Mezi ně patří ochrana před skriptovými útoky, která je součástí antivirové ochrany ESET NOD32 Antivirus. Internetová ochrana ESET Smart Security nově obsahuje např. ochranu webové kamery.

ESET uvádí novou řadu bezpečnostních produktů pro domácnosti


„Hrozby, se kterými se denně setkáváme v internetovém prostředí, jsou stále sofistikovanější. Uživatelé proto potřebují komplexní internetovou ochranu s funkcemi, které tyto stále dokonalejší hrozby spolehlivě eliminují. Naše nové produktové portfolio tento trend plně reflektuje,“ říká Juraj Ferenc, generální ředitel společnosti ESET.

ESET je dlouhodobě úspěšný v nezávislých testech. Získal již 96 prestižních ocenění VB100 Awards během posledních 20 let, což je zdaleka nejvíce, kolik kdy obdržel jeden produkt. V poslední době ESET dosáhl také jako jediný stoprocentní úspěšnosti v testech SE Labs Anti-Malware Protection pro domácnosti a získal nejvyšší skóre ve výkonnostních testech AV-Comparatives mezi všemi testovanými produkty pro internetovou ochranu. ESET také s přehledem zvítězil v ochraně proti spamu v testech organizací VBSpam a AV-Comparatives.

Společnost ESET u nové řady produktů klade důraz na ochranu soukromí při používání počítačů a notebooků. ESET NOD32 Antivirus v 10. verzi nově poskytuje ochranu před skriptovými útoky. ESET Smart Security dále přidává ochranu webové kamery, která spočívá v monitorování přístupu aplikací k integrované kameře. Uživatel může snadno povolit nebo zablokovat aplikace (dočasně i trvale), které se snaží webkameru použít.

Portfolio produktů společnosti ESET pro domácnosti má i v nové řadě mnoho osvědčených funkcí, jako například ochranu před připojením do botnet sítě, ochranu bankovnictví a online plateb, antispam, pokročilý personální firewall a užitečný systém včasného varování ESET LiveGrid.


Úvodní foto: © Andrea Danti - Fotolia.com
Komentáře