Eset vydává bezpečnostní aplikaci pro Microsoft SharePoint Server

Nový produkt ESET Security pro Microsoft Sharepoint Server slouží k ochraně citlivých firemních dat a údajů uložených v databázích.

Eset vydává bezpečnostní aplikaci pro Microsoft SharePoint Server


Společnosti, které využívají ESET Security pro Microsoft SharePoint Server, mohou chránit všechny své servery a soubory v reálném čase. Jsou chráněny před kybernetickými hrozbami včetně těch, které se zaměřují na přístup k systémovým souborům, dále před drive-by download hrozbami nebo zneužitím systémových zranitelností. Technologie ESET navíc přináší ověřenou ochranu, aniž by zatěžovala systémové prostředky důležité pro plynulý chod prioritních úloh serveru.

„Bez dodatečné vrstvy zabezpečení mohou uživatelé nedopatřením uložit na SharePoint Server infikovaný soubor, a ohrozit tak celou databázi. Nová verze tohoto produktu je postavena na stejném základu jako ESET File Security pro Microsoft Windows Server, disponuje však speciálním ochranným doplňkem služby SharePoint,“ vysvětluje Ignacio Sbampato, obchodní a marketingový ředitel společnosti ESET.

Produkt nabízí antivirovou a antispywarovou ochranu, filtrování založené na pravidlech, plynulou identifikaci operací a funkcionality ESET SysInspector a ESET SysRescue. Řešení lze vzdáleně spravovat prostřednictvím nástroje ESET Remote Administrator. ESET Security umožňuje administrátorům aplikovat komplexní bezpečnostní politiku, provádět v reálném čase nepřetržité hloubkové skenování celého datového úložiště SharePoint v rámci databáze, a to podle plánu nebo na vyžádání.


Úvodní foto: Fotolia © ktsdesign
Komentáře