Eset vydává nový Mobile Security pro Android

Eset Mobile Security pro Android umožňuje uživatelům smartphonů a tabletů s operačním systémem Android vyvarovat se řady digitálních i reálných hrozeb.

Eset vydává nový Mobile Security pro Android


Eset představil kompletně přepracovanou aplikaci Eset Mobile Security pro Android. Nová generace mobilního produktu nabízí vylepšené skenování, antiphishingový modul a zcela nové uživatelské rozhraní.

„Nárůst mobilního malwaru kombinovaný s popularitou Android zařízení vytváří vhodné podhoubí pro šíření kybernetických hrozeb,“ říká Palo Luka, technologický ředitel společnosti. „Eset nyní nabízí kompletně přebudovanou verzi mobilní bezpečnostní aplikace s pokročilými funkcemi, které ochrání vaše citlivá data před mobilními hrozbami a umožní bezstarostné prohlížení internetu a stahování aplikací,“ dodává Luka.

Eset Mobile Security je jeden z mála mobilních bezpečnostních produktů pro Android, který nabízí pokročilý antivirový systém detekující známé i neznámé bezpečnostní hrozby, včetně nedávno objevené zranitelnosti související s Android Master Key. Tato nová verze vylepšuje detekci a výkon s využitím hloubkového skenování (rychlé/chytré/hloubkové) a disponuje funkcí pro plánované skenování a skenování na pozadí.

Po instalaci z oficiálního obchodu Google Play získá uživatel možnost využívat některých funkcí nového softwaru bezplatně a po neomezenou dobu. Upgrade na plnou verzi je možný přímo z aplikace.

„Jedním z našich cílů při vývoji nové verze Eset Mobile Security pro Android bylo její jednodušší ovládání,“ říká Ignacio Sbampato, ředitel prodeje a marketingu společnosti Eset. „Naše nové uživatelské rozhraní a průvodce nastavením byly vytvořeny s vědomím toho, že uživatelé mobilních zařízení hledají jednoduché a silné bezpečnostní produkty, které se snadno konfigurují, nevyžadují příliš pozornosti a nezatěžují nadměrně systémové zdroje.“

V nejnovějším hodnocení antivirových produktů provedeným AV- TEST Institute, přední nezávislou mezinárodní firmou zaměřenou na bezpečnost a výzkum antivirů, získal Eset Mobile Security pro Android nejvyšší známky v použitelnosti, přičemž detekoval 99,7 % všech škodlivých aplikací.

Aplikace Eset Mobile Security pro Android je k dispozici ke stažení na webových stránkách Eset a prostřednictvím online obchodu Google Play.

G+


Úvodní foto: ESET software
Komentáře