Etnetera vstupuje do společnosti AppSatori

Firma se chce se více zaměřit na nasazování Google technologií do firem.

Etnetera vstupuje do společnosti AppSatori


Skupina ETN Group, vlastnící společnosti Etnetera, Etnetera Logicworks, Etnetera Activate a Etnetera Vision, kupuje nyní společnost AppSatori, jednoho ze dvou prémiových dodavatelů řešení Google Apps pro malé a střední firmy v České republice. Značka a logo zůstane zachováno, změní se pouze obchodní jméno společnosti na Etnetera AppSatori s.r.o.

Etnetera tímto krokem rozšiřuje svůj záběr na cloudové technologie a na nasazování technologií Google Apps do firem. Firmy v rámci ETN Group nyní pokrývají široké portfolio Google technologií a služeb - jsou partnery v oblasti Google Adwords, Google  Analytics, Website Optimizer a nově Google Apps.

Hlavním cílem spojení je využít dlouholeté know-how z implementací Google Apps a rozvoj již zavedené značky na českém trhu na straně jedné a zázemí a zkušenosti Etnetery na IT B2B trhu na straně druhé. „Jedním z vedlejších důsledků budování svobody v práci v Etneteře bylo i nasazení Google Apps. Všem na trhu je jasné, že sdílení informací díky cloudovým technologiím je jedním z klíčů k tolik zmiňovanému inovativnímu prostředí ve firmách. My do práce v cloudu přidáváme několikaleté zkušenosti se svobodou v práci, tedy umíme change management nejen technický, ale i lidský,” uvedl Petr Jareš, člen představenstva společnosti Etnetera a nový člen týmu, který bude zodpovědný za rozjezd společnosti.

Společnost Etnetera Appsatori se zaměří nejen na implementace Google Apps, ale i na další služby spojené s Googlem, především  opomíjený change management, konzultace a specializovaná školení pro obchodníky, administrátory nebo top management (zaměření na spojení svobody v práci a nových technologií). Rozšířen bude i tým pro vývoj aplikací na míru a produktových řešení pro firmy.

Čtěte také:
→ Skupina Etnetera dosáhla za loňský rok rekordního obratu přes čtvrt miliardy korun
Skupina Etnetera (formálně ETN Group), kterou tvoří společnosti Etnetera (tvůrce webů), Etnetera Activate (on-line business konzultace) a Etnetera Logicworks (Apple tuning a firemní servis) oznámila hospodářské výsledky za uplynulý fiskální rok.
→ Stane se rok 2014 rokem cloudu?
Cloudové služby se stále vylepšují a nabývají na rozsahu. Zlomovým byl, zdá se, již loňský rok, letos by však mohl cloud naplno prorazit v mnoha dalších společnostech a ukrojit si ještě větší část tržního koláče.

G+


Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com
Komentáře