Flowmon a Gigamon představují společné řešení pro správu sítě a její zabezpečení

Společnost Flowmon Networks navázala partnerství s firmou Gigamon. Díky strategické spolupráci jejich řešení získávají zákazníci bezkonkurenční vhled do sítě a zároveň nástroj pro zajištění jejího rychlého a bezproblémového chodu.

Flowmon a Gigamon představují společné řešení pro správu sítě a její zabezpečení


Zajistit stabilitu důležitých podnikových služeb a zároveň efektivně chránit citlivá data je s rostoucí komplexností IT infrastruktury a rozvojem kybernetických hrozeb čím dál těžší. Aby tomu firmy dokázaly čelit, nasazují technologii monitorování sítí na bázi datových toků, která jim umožňuje získat kontrolu nad děním v jejich IT prostředí. „Společné řešení Flowmon a Gigamon zjednodušuje získání přehledu o dění v síti, její správu a zabezpečení,“ uvádí Petr Špringl, který má ve Flowmon Networks na starosti strategické aliance a produktový management. „Integrace přináší síťovým administrátorům a bezpečnostním specialistům vhled do nervové soustavy jejich IT a zároveň potřebnou analytickou inteligenci, díky kterým jsou řešení výkonnostních problémů a zabezpečení dat výrazně jednodušší,“ doplňuje.

Americká společnost Gigamon je světovým lídrem v oblasti hardwarových/softwarových nástrojů zpřístupňujících informace o síťovém provozu. Společné řešení je postaveno na spolupráci jejího produktu GigaSECURE Security Delivery Platform s řešením Flowmon. Platforma GigaSECURE slouží jako jednotný bod zvyšující viditelnost do sítě, a to napříč fyzickým a virtuálním prostředím. Flowmonu zprostředkovává přístup k síťovému provozu ve formě nezpracovaných paketů nebo NetFlow/IPFIX záznamů pro další analýzu.


Úvodní foto: © Victoria - Fotolia.com
Komentáře