Foxconn plánuje v roce 2016 vstoupit na evropský trh s LED produkty

Foxconn Technology Group uvede tento rok na evropský trh několik nových produktů ze segmentu LED osvětlení. Jedná se například výrobky pro veřejné osvětlení, nasvícení fasád a stěn nebo průmyslová svítidla a produkty určené pro osvětlení sportovních stadionů. Nyní aktivně vyhledává regionální distributory a zákazníky.

Foxconn plánuje v roce 2016 vstoupit na evropský trh s LED produkty


Foxconn Technology Group je známější v oblasti počítačů, komunikace a spotřební elektroniky. Nicméně již několik let si její divize LED produktů buduje své postavení na trhu. Produktové portfolio Foxconn LED segmentu tak expanduje také do Severní Ameriky a nyní i do Evropy. Sortiment zahrnuje například výrobky pro veřejné osvětlení, nasvícení fasád a stěn nebo průmyslová svítidla a produkty určené pro osvětlení sportovních stadionů.

Společnost již získala několik klíčových partnerů, nicméně je stále otevřená požadavkům trhu a novým distribučním partnerům pro všechny zeměpisné oblasti.

Kromě LED svítidel bude Foxconn i nadále nabízet zákazníkům své služby v oblasti designu, optické a tepelné analýzy a výroby komponent, od chladičů a krytů až po světelná tělesa a podsestavy.


Úvodní foto: © Mikhail Mishchenko - Fotolia.com
Komentáře