FSDays Awards 2014

Na 6. ročníku mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky FSDays 2014 byly vyhlášeny výsledky odborné soutěže o nejlepší exponát nebo službu.

FSDays Awards 2014


Soutěže v rámci veletrhu Prague Fire & Security Days 2014 (FSDays 2014) se zúčastnilo celkem 7 společností s 8 produkty. Porota udělila celkem 2 ceny za nejlepší exponát a 2 zvláštní ocenění.

FSDays Awards:

  • Společnosti Express Alarm Czech za exponát DS-2CD6026FHWD-A „Darkfighter“ výrobce Hikvision Digital Technology (kamera pro špatně osvětlené expozice.
  • Společnost Klatt za exponát Fast mask výrobce Cam Lock (maska pro přežití v toxické atmosféře, okamžitá ochrana za méně než 5 vteřin).

 Zvláštní ocenění:

  • Společnosti Flajzar za nástěnný GSM alarm vlastní výroby (zařízení typu vše v jednom, obsahující detektor pohybu, GSM komunikační jednotku, mikrofon, komunikační modul pro bezdrátové příslušenství a záložní akumulátor pro případ výpadku napájení).
  • Společnosti Sicurit CS za zabezpečovací ústřednu SmartLiving výrobce Inim Electronics, který umožňuje ovládání pomocí chytrých telefonů.

Úvodní foto: archiv redakce
Komentáře