Gary Kovacs byl jmenován novým šéfem v AVG Technologies

Nový CEO + GM přichází do AVG Technologies ze společnosti Mozilla.

Gary Kovacs byl jmenován novým šéfem v AVG Technologies


Gary Kovacs byl dne 30 7. 2013 jmenován do pozice Chief Executive Officer a Managing Director společnosti AVG Technologies. Kovacs přešel z Mozilla Corporation, kde působil jako CEO a byl zodpovědný za růst společnosti v oblasti stolních počítačů a mobilů.

„Vítáme Garyho v AVG a těšíme se, jak bude naše společnost těžit z jeho dlouholetých zkušeností na pozici CEO a také člena správní rady. Jeho dosavadní kariérní úspěchy najdou v AVG přímé využití v oblasti mobilů, cloudu, softwaru i platforem, jsou příslibem do budoucna. Věříme, že jeho zkušenosti i nasazení posunou AVG zase o kus dál,“ říká Dale Fuller, předseda správní rady AVG.

Kovacs má za sebou pětadvacetiletou kariéru. Před nástupem do společnosti Mozilla byl Senior VP of Market, Solutions & Products ve společnosti Sybase (nyní součástí SAPu) a General Manager a VP of Mobile & Devices v Adobe Systems. Zastával také různé vysoké pozice v marketingu, product managementu, v technických i řídicích pozicích u dalších významných průmyslových podniků jako jsou Macromedia, Zi Corporation a IBM.

„Víme, že online je dnes přes dvě a půl miliardy lidí, a předpokládáme, že další dvě a půl miliardy budou nově online v průběhu dalších pěti let. S narůstajícím počtem lidí online vzrůstá také tlak na to, aby byli na internetu chráněni,“ říká Gary Kovacs, nově jmenovaný CEO a MD v AVG Technologies. „Zasvětil jsem poslední tři roky svého života tomuto boji. Proto cítím přirozené spojení mezi touto mojí snahou a produkty AVG, které zjednodušují a chrání uživatelův digitální život. Jsem opravdu nadšený, že tady mohu být, a těším se, se pomůžu AVG pokračovat i nadále v růstu,“ dodává.

Jmenování musí být ještě potvrzeno na mimořádné valné hromadě akcionářů AVG.

G+


Úvodní foto: AVG
Komentáře