imageRunner 2202N: úsporná A3 multifunkce pro malé firmy

Canon uvádí na trh cenově dostupné multifunkční zařízení s černobílým tiskem do formátu A3

imageRunner 2202N: úsporná A3 multifunkce pro malé firmy


Multifunkční zařízení z produktové řady imageRunner je určeno pro černobílý tisk do formátu A3, je kompaktní a cenově dostupné. Novinka disponuje síťovou konektivitou a umožňuje intuitivní  tisk, kopírování, skenování i podporu sdílení. Nízká finanční náročnost předurčuje využití MFP zejména pro malé a středně velké firmy či pracovní skupiny.

Novinkou je desktopová aplikace MF Toolbox, která usnadňuje skenování, ukládání i sdílení dokumentů. Díky němu postačí uživatelům pro zajištění každodenních skenovacích úloh jen několik málo kliknutí, bez ohledu na to, zda chtějí skenovaný dokument uložit do počítače jako PDF soubor, přiložit jej k e-mailu nebo jej předat k dalšímu zpracování do vybrané aplikace. Nové multifunkční zařízení je také vybavené tlačítkem oblíbená nastavení, které umožňuje rychlý přístup k často používaným funkcím.

Multifunkční zařízení imageRunner 2202N bude v prodeji v průběhu března 2014. Ovladače, displej, obslužný software a uživatelská dokumentace budou k dispozici v češtině.

Čtěte také:
→ Canon představil druhou generaci platformy imageRunner Advance
→ Canon a Océ začínají v České republice a na Slovensku s integrací

G+


Úvodní foto: Canon
Komentáře