Infor CloudSuite je nyní dostupný pro automobilový průmysl

Cloudový přístup poskytuje nižší celkové náklady na vlastnictví, integrovanou podporu globálních procesů a rychlejší přínosy.

Infor CloudSuite je nyní dostupný pro automobilový průmysl


Sada aplikací pro podniky v automobilovém průmyslu Infor CloudSuite Automotive je nově dostupná v rámci cloudového prostředí. Toto ohlášení navazuje na nedávné ohlášení cloudové nabídky Infor dostupné na Amazon Web Services (AWS). CloudSuite Automotive kombinuje je nabízen prostřednictvím flexibilního modelu předplatného s cílem významně snížit počáteční náklady na IT infrastrukturu. Aplikace  poskytuje customizované řešení specificky nakonfigurované tak, aby splnilo unikátní potřeby automobilového průmyslu.

„Záměr společnosti Infor vybudovat kompletní cloudovou sadu aplikací pro automobilový průmysl se stejnými funkcionalitami, jako mají on-premise řešení, umožňuje odpovědět na obavy zákazníků z příliš komplikovaných implementací, na jejich obchodní požadavky a na potřeby modernizovat své IT infrastruktury – zejména v případě zákazníků využívajících program Upgrade X,“ řekl Dick Slansky, vedoucí analytik ve společnosti ARC Advisory Group.

Verze Infor CloudSuite Automotive poskytuje zákazníkům Infor větší možnosti v přístupu ke klíčovým odvětvově-specifickým aplikacím. Sada umožňuje automobilkám a jejich subdodavatelům elektronicky sdílet informace jako např. data o poptávkách, nabídkách a dodávkách. Výsledkem je zkrácení dodacích lhůt a urychlení reakce na požadavky zákazníků. Infor CloudSuite Automotive poskytuje odvětvově-specifické analýzy dodávané prostřednictvím jedinečného uživatelského rozhraní s nabídkou finančních přehledů a klíčových metrik určených pro koncové uživatele.

Přínosem nového řešení by měly být nižší celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Čtěte také:
→ Jak zastavit cloudový převrat
Joe Baguley vysvětluje, proč nejsou neoficiální IT výdaje takovou hrozbou, jak si mnoho CIO myslí?
→ Stane se rok 2014 rokem cloudu?
Cloudové služby se stále vylepšují a nabývají na rozsahu. Zlomovým byl, zdá se, již loňský rok, letos by však mohl cloud naplno prorazit v mnoha dalších společnostech a ukrojit si ještě větší část tržního koláče.

G+


Úvodní foto: © adimas - Fotolia.com
Komentáře