Infor uvádí novou verzi řešení Infor LN

Nejnovější verze poskytuje vyšší rychlost, nové funkcionality pro mikrovertikály a spolupráci prostřednictvím sociální platformy Infor Ming.le

Infor uvádí novou verzi řešení Infor LN


Společnost Infor ohlásila novou verzi podnikového softwaru Infor LN, která obsahuje integrovanou technologii podnikových sociálních sítí. Tato verze je postavena na platformě Infor 10x, která je doplněna o podporu sociálního prostředí pro spolupráci Infor Ming.le.

Poslední verze Infor LN 10.3 nabízí řadu inovací navržených s cílem zlepšit práci uživatelů. Díky spojení moderních sociálních technologií a většího důrazu na potřeby jednotlivých odvětví mohou zákazníci zapojit spolupráci na celopodnikové úrovni a zjednodušit podnikové procesy. Spolupracující nástroje v rámci Infor LN podporují vyšší provozní efektivitu a redukují celkové náklady na vlastnictví.

Nová verze obsahuje více než 160 vylepšení, která jsou specifická pro různá odvětví a geografické oblasti. Nové funkce kontroly nákladů pro záruční a reklamační řízení zlepšuje transparentnost umožňující minimalizovat ztráty z reklamací a přitom maximalizovat úroveň zákaznických služeb.

Infor LN nyní využívá technologii Infor 10x umožňující zjednodušit integraci a získat pokročilé funkce business intelligence s řešením Infor Business Vault.

Infor LN přesouvá technologické jádro od Java Swing k novému HTML 5. Kromě toho obsahuje také nové autorizační reporty pro dynamické podnikové modelování (DEM), které zvyšují účinnost řízení podnikových procesů a výkonnost procesů upgradování. Nový Infor LN také obsahuje vylepšení v oblasti podpory komprese, paralelního zpracování dat a podporu vícejazyčných dat.

G+


Úvodní foto: © Nmedia - Fotolia.com
Komentáře