Internet Billboard vyhrál tendr na správu on-line reklamy v Czech News Center

Společnost Internet BillBoard zvítězila v tendru o spolupráci s Czech News Center, největším mediálním domem s nejvyšším počtem čtenářů na českém trhu. Internet Billboard bude pro Czech News Center prostřednictvím své technologické linky produktů iBILLBOARD zajišťovat komplexní správu internetového reklamního prostoru a realizovaných kampaní.

Internet Billboard vyhrál tendr na správu on-line reklamy v Czech News Center


„Vítězství v tendru o správu reklamního prostoru takto významného mediálního domu si velmi ceníme. Společnosti Czech News Center, která vydává desítky tištěných a online deníků a časopisů, nabízíme nejmodernější technologie a služby, které jim budou oporou v dynamicky se rozvíjejícím prostředí internetové reklamy. Věříme, že vstupujeme na cestu dlouhodobé spolupráce, která přinese očekávané výsledky oběma stranám” říká obchodní ředitel společnosti Internet BillBoard Tomáš Horák.

„Na spolupráci se společností Internet Billboard se těšíme. Vážíme si především možnosti zajistit jednotné řešení pro všechny naše dceřiné servery. Očekáváme, že díky vysoké profesionalitě, rozsahu služeb a schopnosti přizpůsobit řešení na míru, dosáhneme spolu s produkty iBILLBOARD žádoucích výsledků a dalšího růstu,” vysvětluje zástupce obchodního ředitele Czech News Center Jakub Hulík.


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře