Kiwi.com láká zájemce o programování v JS do Barcelony

Vývojáři z Kiwi.com budou předávat zkušenosti v Brně i Barceloně, tentokrát z oblasti programovacích jazyků Python nebo JavaScript. Start-up tím podporuje růst technologických komunit, v loňském roce se podílel na více než stovce různých akcí, vzdělávacích víkendů a konferencí, letos se chce více zaměřit i na zahraničí. V březnu tak pořádá JavaScript víkend až v Barceloně, kde má od loňského roku kancelář. Zájemci, kteří splní vstupní úkol, dostanou voucher na letenku i ubytování.

Kiwi.com láká zájemce o programování v JS do Barcelony


Do Barcelony chce Kiwi.com nalákat ty, kdo se chtějí zdokonalit v JavaScriptu. Od 16. do 18. března se budou v katalánské metropoli učit pracovat s javascriptovými nástroji a knihovnami, jako je GraphQL, React nebo Next.js. Zájemci musí splnit vstupní úkol, aby prokázali základní znalosti JavaScriptu a Reactu. Učit se budou od špičkových developerů právě z řad Kiwi.com. Na místě tak bude možné potkat například Full-stack JavaScript Tech Lead Michala Sängera.

Během víkendu získají zkušenosti a možná i práci: Jen v Brně zaměstnává společnost přes 900 lidí a zhruba čtvrtinu tvoří právě vývojáři. „JavaScript víkend je akce zaměřená především na zájemce ve Španělsku, kdo ale není přímo z Barcelony a splní vstupní úkol, dostane voucher na letenku. Pro Kiwi.com jsou podobné akce důležité i kvůli náboru. Pokaždé potkáme zajímavé a šikovné vývojáře a obvykle pro nás pak jeden nebo dva začnou pracovat,“ říká komunitní koordinátor Kiwi.com Jan Bleha.

 


Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com
Komentáře