Konference Google I/O 2015 se bude konat v květnu 2015

Vývojářská konference, na které jsou tradičně prezentovány horké novinky firmy, se bude konat v kalifornském San Francisku ve dnech 28.-29.5.2015.

Konference Google I/O 2015 se bude konat v květnu 2015


Registrace na akci se otevře 17. března a bude k dispozici dva dny. Cena vstupenek zatím nebyla zveřejněna, ale dá se čekat, že bude obdobná jako loni, kdy činila 900 dolarů. Očekává se větší zájem, než mohou organizátoři pokrýt, a tak o finálních účastnících nakonec rozhodne losování.

Podrobný program není zatím znám, pokud bude zaměření podobné jako loni, tak i Google I/O 2015 bude určeno především vývojářům.

V minulých letech byly k dispozici v Česku i lokální konference Google I/O Extended; na té pražské bylo možné sledovat i satelitní přenos z místa konání. Doufejme, že to bude možné i letos. 

Čtěte také:
→ Dnes začíná vývojářská konference Google I/O
Dnes, tedy 15.5.2013 v 18:00 středoevropského času začíná Google I/O. V Česku se pořádá celkem 10 lokálních akcí Google I/O Extended. Ta pražská se bude konat na ČVUT v Praze 6 a bude zahrnovat i přímý satelitní přenos ze San Francisca.

Zaujal vás tento článek?
Zaregistrujte se k odběru našeho e-mailového newsletteru. Každý týden tak pohodlně získáte přehled o důležitých událostech v IT branži.

G+


Úvodní foto: google.com
Komentáře