Lenovo A5000: odolný a s dlouhou výdrží

Lenovo představuje nový smartphone Lenovo A5000, který přináší zajímavé specifikace za atraktivní cenu. Mezi nimi zaujmou výdrž až tři dny na jedno nabití a zvýšená odolnost proti poškrábání a vodě.

Lenovo A5000: odolný a s dlouhou výdrží


enovo A5000 nabídne 5palcový displej s vysokým rozlišením 1280 x 720 a sadu aplikací Lenovo DOit, phání jej čtyřjádrový procesor MediaTek MT6582 a má 1 GB operační paměti. Nabídne také 8 GB paměti pro uživatelská data, další datový prostor je možné získat pomocí microSD karty.

Smartphone je vybaven baterií s kapacitou 4000 mAh s funkcí rychlého nabíjení, která vydrží až tři dny na jedno nabití. Má k dispozici zadní 8MPx fotoaparát s automatickým ostřením a přední 2MPx pro konferenční hovory a selfie. Možnosti konektivity mimo jiné zahrnují podporu A-GPS. Telefon je navíc dodáván společně s navigací Route 66 Navi včetně mapových podkladů.

Model A5000 přináší inovovaný povrch ošetřený nanomateriálem, který ochrání telefon proti škrábancům, odolá i nárazům a případnému polití tekutinou. Lenovo A5000 je vybaven řadou předinstalovaných aplikací Lenovo DOit, které se starají o snadné zabezpečení uživatelských dat, zálohování kontaktů, sms zpráv, výpisů volání a také jednoduché sdílení dat. Jedná se o aplikace Security, SYNCit a SHAREi, které uživatelé mohou využívat zdarma.

Smartphone Lenovo A5000 je u nás dostupný za cenu od 4 499 Kč s DPH.


Úvodní foto: lenovo.com
Komentáře