Lenovo Miix 2: nový výkonný tablet s Windows 8.1

Lenovo kombinuje v novém 8palcovém tabletu Miix 2 funkce pro práci i zábavu.

Lenovo Miix 2: nový výkonný tablet s Windows 8.1


Lenovo rozšiřuje své portfolio tabletů o 8palcový model Lenovo Miix 2. Jedná se o vícerežimové zařízení s Windows 8.1 se čtyřjádrovým procesorem Intel, displejem s technologií IPS a rozlišením 1280x800 px. S tabletem je možné používat volitelné dotykové pero a odnímatelný kryt - podobně, jako tomu bylo u předchůdce Lenovo Miix.

Vestavěné eMMC úložiště má kapacitu až 128 GB a je možné ji rozšířit o dalších 32 32 GB pomocí slotu Micro SD. Vybrané modely navíc disponují integrovaným 3G modemem.

8palcový tablet Lenovo Miix 2 je tenký pouhých 8,35 mm a váží jen 350 g. Je vybaven dvěma kamerami, jednou 2megapixelovou vpředu a jednou 5megapixelovou vzadu, umožňuje snadné video chatování a sdílení fotografií. S předinstalovanými Windows 8.1 přináší Lenovo Miix 2 všechna vylepšení nejnovějšího operačního systému společnosti Microsoft, včetně zlepšeného prohledávání a sdílení, prohlížení webu s novým IE 11, optimalizace pro ovládání dotykem a návratu populárního tlačítka „Start“. Lenovo Miix 2 je dodáván s předinstalovaným balíkem Microsoft Office Home & Student 2013.

Lenovo Miix 2 bude na českém trhu dostupný začátkem prosince,
a to za cenu od 9 499 Kč s DPH.

Čtěte také:
→ Na český trh míří nový Samsung Galaxy Note 10.1
→ Lenovo představuje vícerežimový ultramobilní Yoga Tablet

G+


Úvodní foto: Lenovo
Komentáře