Luigi Freguia je novým viceprezidentem VMware pro region Central EMEA

Freguia dosud působil jako senior viceprezident pro region EMEA ve společnosti Oracle, předtím pracoval u HP, v Microsoftu a v IBM.

Luigi Freguia je novým viceprezidentem VMware pro region Central EMEA


Společnost VMware oznámila jmenování Luigiho Freguia do funkce viceprezidenta společnosti VMware pro region Central EMEA. Na této pozici bude Freguia zodpovědný za obchodní růst a uvedení unikátních virtualizačních a cloudových technologií VMware na trhy v Německu, Rakousku, Švýcarsku, ve východní Evropě a Rusku/SNS.

Luigi Freguia přináší do vedení VMware více než 30 let zkušeností z oblasti IT. Dosud působil jako senior viceprezident pro region EMEA ve společnosti Oracle, kde zodpovídal za nabídku hardwarových produktů Oracle v regionu EMEA.

Jmenování nabývá okamžité platnosti a Freguia bude přímým podřízeným Maurizia Carliho, korporátního senior viceprezidenta a generálního ředitele pro region EMEA. Sídlit bude v německém Mnichově.

Na začátku své kariéry působil Luigi Freguia ve společnosti IBM, kde během více než dvaceti let vystřídal různé pozice v oblasti mezinárodního managementu, včetně funkce viceprezidenta pro region EMEA. Před nástupem do společnosti Oracle v roce 2011 působil ještě ve společnostech Microsoft a HP. Freguia má vysokoškolský titul v oboru elektrotechniky se zaměřením na telekomunikace na universitě v Římě.

Čtěte také:
→ Ben Fathi byl jmenován novým CTO ve společnosti VMware
Nový technický ředitel přináší do vedení VMware více než 30 let zkušeností z oblasti výzkumu, vývoje a inovací.

G+


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře