Máte problémy s datovou stránkou? Zeptejte se na Facebooku

Prostřednictvím nové stránky datových schránek na sociální síti Facebook mohou uživatelé očekávat pravidelný přísun aktuálních informací a novinek.

Máte problémy s datovou stránkou? Zeptejte se na Facebooku


Prostřednictvím nové stránky datových schránek na sociální síti Facebook mohou uživatelé očekávat pravidelný přísun aktuálních informací a novinek. Stránky by měly zároveň sloužit jako kontaktní místo, či chcete-li poradna, kde budou moci návštěvníci pokládat otázky týkající se jejich datové schránky. Oficiální stránky datových schránek se tak stanou centrem nejen pro jejich příznivce, ale hlavně místem, kde budou moci běžní uživatelé navzájem sdílet zkušenosti a získávat tak další tipy, jak si díky datové schránce usnadnit komunikaci.

„Uživatelů datových schránek stále přibývá a vzhledem k tomu, že roste také trend vyhledávání informací přes sociální sítě, je Facebook zajímavým prostředkem, jak navázat užší kontakt s jejich uživateli. Pro ně je pak pozitivní nejen to, že na stránkách naleznou potřebné informace, ale také možnost obrátit se s jakýmkoliv dotazem či prosbou o radu na ostatní uživatele. Oni či správce jim pak poskytnou okamžitou odpověď,“ říká ke spuštění oficiálního profilu datových schránek na sociální síti Facebook Radek Šindelář, manager pro oblast veřejné správy, Telefónica Czech Republic.

Komentáře