MFZ Sharp získala ocenění BLI „Highly Recommended“

Produkty nové řady MFZ Sharp Advanced a Essentials získaly ocenění „Highly Recommended“ od Buyers Laboratory LLC (BLI). Ocenění „Highly Recommended“ je nejvyšší známkou, kterou může produkt od BLI získat.

MFZ Sharp získala ocenění BLI „Highly Recommended“


„Tato pokročilá MFZ s inovativními funkcemi s přidanou hodnotou získaly hodnocení BLI Highly Recommended snadno, během našeho přísného testování se ukázaly být vysoce spolehlivými. Nová řada reaguje na rostoucí poptávku po barevných zařízení A3 a potvrzuje závazek společnosti Sharp vyvíjet řešení která pomáhají společnostem získat informace ve správné formě a ve správném čase a místě,“ řekl Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE.

Zařízení Sharp využívají snímač pohybu a automaticky se probudí z režimu spánku, ve chvíli, kdy snímač detekuje blížícího se uživatele, což šetří čas a zvyšuje produktivitu zařízení, které je tak vždy připravené k použití, a společnosti tak šetří peníze. Barevná řada MFZ Advanced a Essentials, která byla na trh uvedena v roce 2016 učinila na prodejce a zákazníky velký dojem. IT administrátoři rovněž využívají funkci automatického vysouvání toneru. Tato funkcejim dává kontrolu a umožňuje jim nastavit úroveň hladiny toneru, při které se kazeta vysune; tato funkce minimalizuje odpad a zvyšuje ziskový potenciál.

Uživatelé mohou přes USB flash disk tisknout soubory Microsoft Office (pptx, xlsx, docx) přímo na MFZ, což je ideální pro pracovníky mimo pracoviště, například na návštěvě u zákazníků. Výklopný dotykový LCD monitor s úhlopříčkou 10,1“ se zjednodušeným uživatelským rozhraním umožňuje intuitivní procházení funkcemi MFZ, snadný přístup k návodu k použití zařízení a jednoduché přizpůsobení pomocí přesunování ikon. Funkce skenování do OCR umožňuje rychlý převod papírových dokumentů do prohledávatelných PDF souborů a formátů MS Office.

Deset vítězných modelů bylo vyvinuto především pro uživatele, kterým umožní snadno nastavit a provádět složité úkoly. Oceněny byly modely MX-3070N, MX-3570N, MX-4070N, MX-5070N, MX-6070N z řady Adavnced a dále modely MX-3050N, MX-3550n, MX-4050N, MX-5050N a MX-6050N řady Essentials.


Úvodní foto: sharp.cz
Komentáře