Jaké jsou plány Microsoftu na integraci Yammeru - 2

K dalším bodům integrace mezi Yammerem a produkty Microsoftu budou patřit vzájemná operovatelnost e-mailů, spolupráce v oblasti dokumentů a podnikové vyhledávání.

Jaké jsou plány Microsoftu na integraci Yammeru


Statistiky využívání Yammeru

Microsoft také poskytl aktualizaci statistik využívání Yammeru. Tyto statistiky naznačují, že za posledních 12 měsíců vzrostl počet registrovaných uživatelů o více než 55 procent na 8 milionů, placené sítě Yammeru vzrostly za stejnou dobu o více než 200 procent.

Microsoft také oznámil, že počet partnerů účastnících se Yammer App Directory se téměř zdvojnásobil, a nyní zahrnuje i Klout, webovou a mobilní aplikaci, která měří online vliv jednotlivců. Integrace s Kloutem umožní uživatelům publikovat svá skóre v Kloutu na své profily na Yammeru, administrátoři Yammeru pak budou mít možnost generovat interní Klout skóre pro zaměstnance na základě jejich aktivity v síti Yammeru.

Microsoft by nakonec chtěl spojit Yammer App Directory, který nemá schopnost elektronických transkací s aplikačním „storem“ SharePointu/Office. „Více způsobů psaní aplikací a více míst, na nichž je [tyto aplikace] můžete nalézt, není naší dlouhodobou strategií, řekl Spataro.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře