Microsoft otevírá v ČR vývojové centrum Dynamics CRM

V pražském Microsoftu vzniká zcela nová vývojová divize Dynamics CRM. Ještě do konce letošního roku tak vznikne pracovní příležitost pro až 80 zaměstnanců. Další desítky pracovních míst otevře v příštích letech. Uplatnění zde najdou jak zkušení softwaroví inženýři, tak absolventi vysokých škol s technickým zaměřením. Vedle vývojového centra Skype čítajícího zhruba 250 zaměstnanců bude Dynamics CRM druhou technologickou divizí Microsoftu působící v České republice.

Microsoft otevírá v ČR vývojové centrum Dynamics CRM


„Microsoft se rozhodl výrazně investovat do svého růstu v České republice a tím přispět k rozvoji zdejšího technologického odvětví a budování atraktivních pracovních příležitostí. To vše v souladu se svou základní filozofií přispívat k rozvoji místních ekonomik,“ říká Biljana Weber, generální ředitelka Microsoft Česká republika a Slovensko. Firma plánuje během následujících dvou až tří let obsadit v Praze na dvě stovky pracovních míst. Nábor uchazečů o zaměstnání již probíhá.

Pražský tým bude součástí globální struktury vývojové divize Microsoft Dynamics CRM a bude spolupracovat s týmy v USA, Indii, Dánsku a Švýcarsku. Praha a celá Česká republika je žádaným místem pro technologický vývoj. „Výhodou Prahy je její centrální poloha, atraktivita města, výborná reputace velkého vývojářského týmu Skype, nové moderní pracoviště Microsoftu, včetně filozofie práce odkudkoliv, dostupnost silného technologického talentu a špičkové vysoké školy. To jsou jen některé z důvodů, proč jsme se strategicky rozhodli umístit jedno z našich vývojových center Dynamics CRM do České republiky,“ dodává Biljana Weber.


Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com
Komentáře