Microsoft uvolnil OneNote pro všechny klíčové platformy zdarma

Aplikace OneNote je nyní zdarma dostupná na všech klíčových platformách i typech zařízení. Nově je k dispozici také API rozhraní umožňující propojení s dalšími aplikacemi.

Microsoft uvolnil OneNote pro všechny klíčové platformy zdarma


Microsoft oznámil bezplatnou dostupnost poznámkového bloku OneNote pro počítače Apple s operačním systémem OS X. OneNote 2013 je nově zdarma dostupný i pro uživatele počítačů se systémem Windows. Nově je k dispozici také cloudové API rozhraní, umožňující propojení s dalšími aplikacemi od Microsoftu i od ostatních partnerů. Díky tomu je zaznamenávání nápadů, informací a inspirací do OneNote z různých aplikací a míst jednodušší než kdy dříve.

„Aplikace OneNote pro správu poznámek, nápadů a plánů nám každý den pomáhá s našimi úkoly a projekty v práci i doma. Uvedením bezplatné verze a rozšířením pro počítače Mac je OneNote poznámkovým blokem dostupným opravdu pro každého, ať už pracuje s PC, tabletem nebo chytrým telefonem. Zajímavá funkční vylepšení a otevření API pro vývojáře přináší další možnosti využívání aplikace OneNote i současným uživatelům,“ říká Martin Hruška, manažer divize Microsoft Office ve společnosti Microsoft v České republice.

Bezplatná verze OneNote je k dispozici na stránkách www.onenote.com, neobsahuje reklamu a její používání není nijak časově omezeno. Nejedná se totiž o zkušební verzi, ale o plně funkční edici aplikace s bohatou nabídkou funkcí. Obsah je synchronizován s úložištěm OneDrive.

Čtěte také:
→ OneDrive a Office Online: nový marketing pro stávající služby
Microsoft realizoval avizované přejmenování služby cloudového úložiště ze SkyDrive na OneDrive. V návaznosti na to začal nabízet své on-line kancelářské aplikace pod novým názvem Office Online.
→ Microsoft snížil cenu licence Windows 8.1 pro levná mobilní zařízení
Cena lincencí pro výrobce low-end mibilní zařízení poklesla na 30% původní ceny. Není už pozdě a podaří se zopakovat úspěch s Windows 7 Starter na netboocích?

G+


Úvodní foto: onenote.com
Komentáře